Prihlasovanie

Podmienkou účasti na Ponitrianskej stovke je preukázanie sa vyplneným a podpísaným Potvrdením o zdravotnom stave, ktoré je potrebné zaslať ako PDF dokument na emailovú adresu ponitrianska100@gmail.com do 20. 8. 2017 . Potvrdenie o zdravotnom stave si môžete stiahnúť tu

Potrebujem prevoz batožiny zo štartu do cieľa I require baggage transport from start point to finish placeÁno (Yes)Nie (No)
Rezervujem si nocľah pred štartom v Relax centre Handlová (piatok 16. septembra). I want to book a place for staying overnight in Relax center (Friday 16. September).Áno (Yes)Nie (No)
Súhlasím s uverejnením svojho mena, priezviska, roku narodenia a štátu v zozname prihlásených účastníkov na webovej stránke www.p100.sk na čas jeden rok. I agree with the publication of my name, surname, year of birth and nationality in the list of registered participants on the website www.p100.sk limited to one year.Áno (Yes)Nie (No)
Súhlasím so zverejnením fotografií a videa na ktorých budem zobrazený na webovej stránke www.p100.sk a na facebookovej stránke Ponitrianska stovka na čas 10 rokov.I agree with the publication of photos and videos in which I will be displayed on the website www.p100.sk and Facebook page Ponitrianska stovka limited to ten years.Áno (Yes)Nie (No)
Ako dotknutá osoba udeľujem súhlas so spracovaním svojich osobných údajov uvedených v tomto prihlasovacom formulári na účel registrácia na športové podujatie Ponitrianska stovka, prevádzkovateľovi Občianske združenie SLOVAK ULTRA TRAIL so sídlom Nejedlého 41, Bratislava, IČO 42364582 na čas jeden rok. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.
As the person concerned I am hereby granting a consent with the processing of my personal data contained in this application form for registration at sporting event Ponitrianska stovka to the operator SLOVAK ULTRA TRAIL, Civil Association, based in Nejedlého 41, Bratislava, ID 42364582 to time for one year. Consent may be revoked at any time at the operator by sending a request to the address of the operator.
Oboznámil(a) som sa s pravidlami podujatia Ponitrianska stovka a súhlasím s nimi.
I made the acquaintance of the Ponitrianska stovka event regulations and I'm accepting the regulations

Zoznam prihlásených

Meno
Priezvisko
Narodený
Kategória
Klub
Krajina
Emil
Páleník
1972
Muži (Men)
BK Pyxida
SVK
Richard
Wiesner
1985
Muži (Men)
LiveCross
Česká republika
Peter
Halmeš
1982
Muži (Men)
Nitra
Slovensko
Peter
Vargovič
1981
Muži (Men)
SAV running team.
Slovensko
Karin
Bäumlová
1990
Ženy (Women)
Farlesk
Slovensko
Martin
Horčík
1990
Katégoria (Category) --------
ULTRA Boľavé nohy
Slovensko
Michal
Klinovský
1986
Muži (Men)
ULTRA Boľavé nohy
Slovensko
Ľuboš
Gelčinský
1987
Muži (Men)
ULTRA Boľavé nohy
Slovensko
Lukas
Kmec
1986
Muži (Men)
Parobci
Slovenska republika
Michal
Molnár
1996
Muži (Men)
V.Opatovce
Slovensko
Tomáš
Borčin
1992
Muži (Men)
-
Slovensko
Daniel
Klúčik
1981
Muži (Men)
Part of Heart
SVK
Ján
Elischer
1982
Muži (Men)
Koliba u Jogošíka
Slovensko
Vaclav
Brody
1986
Muži (Men)
Parobci
SVK
Alexander
Chesnokov
1965
Muži (Men)
VENTO
Russia
Michal
Mezei
1980
Muži (Men)
Skala
SR
Martin
Snopko
1991
OS SR (The Armed Forces of the Slovak Republic)
VÚ 4444 Hlohovec
Slovenská Republika
Jozef
Schvarcz
1980
Muži (Men)
-
Slovensko
Branislav
Zigo
1973
Muži (Men)
Jablonec
Slovensko
Dušan
ORAVEC
1970
Muži (Men)
Nitrianska Blatnica
Slovensko
Robert
Nagypal
1990
Muži (Men)
Lumpik
Slovensko
Martin
Škrabák
1994
OS SR (The Armed Forces of the Slovak Republic)
VÚ4444
Slovenská republika
Marek
Šnirc
1988
Muži (Men)
Sebedražie
Slovensko
Marian
Kunčev
1973
Muži (Men)
Púchov
Slovensko
Peter
Stach
1984
OS SR (The Armed Forces of the Slovak Republic)
VÚ 4444 Hlohovec
Slovensko
Martin
Ondreas
1980
Muži (Men)
Skialp klub ziarska dolina
Slovakia
Matej
Šmehyl
1995
Muži (Men)
-
Slovensko
Lukáš
Belo
1989
Muži (Men)
V.Opatovce
Slovensko
Marek
Hegedüš
1976
Muži (Men)
Šurianky
Slovensko
Miloš
Chmelko
1976
OS SR (The Armed Forces of the Slovak Republic)
4405
Slovensko
Miroslav
Duchyňa
1991
OS SR (The Armed Forces of the Slovak Republic)
VÚ 4444 Hlohovec
Slovenská republika
Jaroslav
Čierňava
1981
OS SR (The Armed Forces of the Slovak Republic)
VÚ1014
Slovenská republika
Jiří
Horníček
1987
Muži (Men)
Bernosport
Slovensko
Juraj
Lipták
1988
Muži (Men)
-
Slovensko
Pavol
Macek
1989
Muži (Men)
-
Slovensko
Peter
Ondreas
1988
Muži (Men)
TJ PARTIZAN LIPTOVSKY MIKULAS
Slovakia
Branislav
Hinca
1977
Muži (Men)
Trilkinson
Slovenska rep.
Marian
Sedliačik
1974
OS SR (The Armed Forces of the Slovak Republic)
šk farmex
Slovensko
Peter
Zajác
1978
Muži (Men)
HACCP Consulting
Slovensko
Stanislava
Drdáková
1987
Ženy (Women)
-
Slovensko
Ľubomír
Malček
1971
Muži (Men)
IZ4031
Slovakia
Jozef
Hrúz
1976
Muži (Men)
Venga !
Slovensko
Miroslav
Halaj
1971
Muži (Men)
bike team NB
Slovensko
Tomáš
Piták
1985
Muži (Men)
HO Tatran Sučany
Slovensko
Andrej
Loškár
1981
Muži (Men)
Losion
SVK
Martin
Minaroviech
1973
Muži (Men)
Svetielko nádeje
Slovensko
Dionýz
Földes
1971
Muži (Men)
PB RUN
Slovensko
Marian
Dorňák
1977
Muži (Men)
Retro running team
SR
Milan
Ráchela
1982
Muži (Men)
NsDK
SR
Peter
Hornik
1981
Muži (Men)
Bratislava
SVK
Tomas
Dovala
1983
Muži (Men)
Runningpro
Slovensko
András
Szendrődi
1965
Muži (Men)
TTT
Maďarsko
Stamatios
Tserkezopoulos
1972
Muži (Men)
SKORDO ULTRAS
GRE
Denisa
Šulcová
1976
Ženy (Women)
-
SVK
Andor
Kováč
1984
Muži (Men)
Graz
Austria
Matej
Šujan
1978
Muži (Men)
Liga Lanovka
Slovensko
Juraj
Šrámek
1973
Muži (Men)
Bratislava
Slovensko
Lucia
Bohatova
1983
Ženy (Women)
BvNr
SVK
Mário
Šlosár
1985
Muži (Men)
MTC Vyšná Šebastová
Slovensko
Tomáš
Brestič
1983
OS SR (The Armed Forces of the Slovak Republic)
Mančaft
Slovensko
Daniel
Chromek
1983
Muži (Men)
ŠK Slimak Senec
Slovakia
Marián
Hlavačka
1970
Muži (Men)
Skleroklub
Slovensko
Martin
Černý
1974
Muži (Men)
Run for Fun
Slovensko
katarína
gerényiová
1981
Ženy (Women)
poprad
Slovenská republika
Alexandra
Nemeth
1984
Ženy (Women)
Wimbledon
United Kingdom
Martin
Brejcha
1985
Muži (Men)
Bratislava
Slovensko
Jozef
Kimák
1969
Muži (Men)
klub bežcov Stropkov
Slovensko
Fabian
Rabl
1975
Muži (Men)
Ultra Team Rabl
Austria
Jano
HUBA
1979
OS SR (The Armed Forces of the Slovak Republic)
Ružomberok
Slovensko
Peter
Kachman
1992
Muži (Men)
Spartan Patriot Team
Slovensko
Richard
Hrubala
1989
Muži (Men)
Trnava
SVK
Michaela
Peťovská
1979
Ženy (Women)
Nitra
Slovenská republika
Marek
Angelovič
1981
Muži (Men)
Nitra
Slovenská republika
Kamil
Maráz
1987
Muži (Men)
Tumabolí
SVK
Marian
Adamkovic
1964
Muži (Men)
Banovski behuni
Slovensko
Jaro
Janíček
1964
Muži (Men)
TriPé Liptov
SVK
Lukáš
Hladký
1988
OS SR (The Armed Forces of the Slovak Republic)
Ružomberok
Slovensko
Michal
Demeter
1971
Muži (Men)
TJ Partizán
Slovensko
Roman
Samko
1973
Muži (Men)
Ohana 🙂
Slovensko
Štefan
Gregor
1977
OS SR (The Armed Forces of the Slovak Republic)
BŠK Banská Bystrica
SVK
Máté
Tarnai
1975
Muži (Men)
TTT , MVTE
Madarsko
Veronika
Hudecová
1980
Ženy (Women)
Liptovský Hrádok
Slovensko
Viola
Drenková
1966
Ženy (Women)
TriPe
Slovensko
Jozef
Ligocký
1983
Muži (Men)
TBK TORA Topoľčany
SR
Miroslav
Gembala
1989
Muži (Men)
TS
Slovensko
Antonín
Pupík
22.5.1987
Muži (Men)
Bez klubu
Česká republika
Branislav
Dugas
1976
Muži (Men)
Adastra
Slovensko
Jaroslav
Esterka
1972
Muži (Men)
E100
Slovakia
Jindřich
Mareš
1968
Muži (Men)
namám
Česko
Stano
Skladaný
1971
OS SR (The Armed Forces of the Slovak Republic)
Karate klub Atlant nitra
Slovensko
Ľuboš
Fulop
1985
Muži (Men)
-
Slovensko
Peter
Školník
1955
Muži (Men)
Muránska Huta
Slovensko
Marián
Šudý
1983
Muži (Men)
Ostratice
Slovensko
Miro
Pindeš
1982
Katégoria (Category) --------
Runners Point Wien
Slovensko
Attila
Lipniczky
1969
Muži (Men)
TTT
Madarsko
Ferenc
Venczl
1986
Muži (Men)
TTT
Madarsko
Wojciech
Błasiak
1968
Muži (Men)
-
Polska
Renata
Błasiak
1977
Ženy (Women)
Przewodnik Beskidzki
Polska
Marek
Kaintz
1969
Muži (Men)
O5 Bežecký klub Furča Košice
Slovensko
Kostyantyn
Zhelezov
1969
Muži (Men)
TURIEC.RUN
Ukraine
Zuzana
Okruhlicová
1980
Ženy (Women)
Nezávislosť Bratislava
Slovenská republika
Ľubomír
Okruhlica
1952
Muži (Men)
Nezávislosť Bratislava
Slovenská republika
Ján
Gonda
1985
Muži (Men)
Ahasver Bratislava
Slovensko
Bohumil
Uhrin
1990
Muži (Men)
Slovnaft
Slovensko
Miroslaw
Ostrowski
1965
Muži (Men)
Przewodnik Beskidzki
Polska
Martina
Šmidová
1975
Ženy (Women)
Adventurio
Slovensko
Milan
Petrikovič
1965
Muži (Men)
Hrušovany
Slovensko
Roman
Petrikovič
1967
Muži (Men)
MK Tvrdošín
Slovensko
Igor
Gatial
1987
Muži (Men)
-
Slovensko
Peter
Křivánek
1981
Muži (Men)
Liptaci na horach
SR
Tomáš
Karabinoš
1985
Muži (Men)
DHZ Maly Lapáš
Slovensko
Tomáš
Karak
1988
Muži (Men)
-
Slovensko
Jakub
Šiška
1992
Muži (Men)
-
SK
Matúš
Šiška
1987
Muži (Men)
-
CZ
Miroslav
Šiška
1963
Muži (Men)
-
SK
Adam
Šumník
1996
Muži (Men)
the knights
Česká republika
Igor
Klobučník
1973
Muži (Men)
kornspitz team
Slovensko
Milos
Siska
1970
Muži (Men)
_
Slovensko
Michal
Šranc
1983
Muži (Men)
Body Beat Workout
Slovensko
Peter
Laurinec
1990
Muži (Men)
-
Slovensko
Michal
Ragač
1985
Muži (Men)
Atlet.klub Zdravie v pohybe Lučatín
Slovensko
Peter
Bohus
1983
Muži (Men)
Piestany
Slovensko
Marian
Oráč
1975
Muži (Men)
Rehabilitacia Oráč
Slovakia
Roman
Harvaník
1970
Muži (Men)
Skleroklub
SR
Ivan
Kadlečík
1964
Muži (Men)
žiadny
SK
Peter
Husár
1973
Muži (Men)
#GEKON sport
Slovensko
Ján
Škripko
1984
Muži (Men)
PUNK
Slovensko
Slavomír
Matejka
1993
Muži (Men)
-
Slovensko
Milan
Hlavatý
1975
Muži (Men)
Priatelia behu ležérneho
Slovakia
Peter
Bartek
1973
Muži (Men)
UltraFans
SR
Denisa
Vlková
1992
Ženy (Women)
Spřátelená zvěř
Česká republika
Mikuláš
Kéri
1977
Muži (Men)
Sansport.sk
Sk
Martin
Dinka
1982
Muži (Men)
ZVOPE
Slovensko
Ivan
Dlhopolec
1982
Muži (Men)
ZVOPE
Slovensko
Peter
Lux
1983
Muži (Men)
-
Slovensko
Emil
Páleník
1972
Muži (Men)
BK Pyxida
SVK
Patrik
Hrotek
1991
Muži (Men)
Dohory.sk
Slovensko
Andrej
Orogváni
1981
Muži (Men)
kb5
SR
Marián
Lenghart
1972
Muži (Men)
Brestovany behajú
Slovensko
Marek
Petráš
1983
Muži (Men)
NitRUNčani
Slovensko
Andrej
Šmida
1972
Muži (Men)
Adventurio
Slovensko
Ľudovít
Lauko
1984
Muži (Men)
TJ Sokol
Slovensko
Ondrej
Púčik
1981
Muži (Men)
Bez klubu
Slovensko
Viktor
Fulop
1985
Muži (Men)
TGNR
Slovensko
Stanislav
Pšenčík
1979
Muži (Men)
prodom.sk
Slovensko
jan
jencik
1979
Muži (Men)
kst margecany
slovensko
vlado
jakubec
1972
Muži (Men)
clara utekac
slovensko
Norbert
Schmikal
1970
Muži (Men)
Podlužany
Slovensko
Bohuš
Leysek
1970
Muži (Men)
-
Slovensko
Peter
Baran
1985
Muži (Men)
TK Start Bratislava
Slovensko
Daniel
Neštický
1978
Muži (Men)
Biely Kostol
Slovensko
Lukáš
Klonga
1993
Muži (Men)
Prandi Fit Academy
Slovensko
Roman
Babulic
1967
Muži (Men)
žiadny
Slovensko
Jozef
Zamora
1978
Muži (Men)
arbe team
SK
Robert
Lenčéš
1966
Muži (Men)
Carpathian run & walking team
Slovensko
Miroslav
Čuboň
1966
Muži (Men)
-
SR
Martin
Dávid
1971
Muži (Men)
TK Tribeč Nitra
Slovensko
Gregorič
Boltežar
1969
Muži (Men)
Lehota
Slovensko
Martin
Halász
1990
Muži (Men)
nič
SR
Štefan
Kováčik
1974
Muži (Men)
Lehota pod Vtáčnikom
Slovensko
Milan
Šuhajda
1975
Muži (Men)
Lehota pod Vtáčnikom
Slovensko
Marián
Pták
1970
Muži (Men)
BS Tatran Turany
Slovensko
Laco
Halasz
1972
Muži (Men)
Be happy
SK
Peter
Mazán
1983
Muži (Men)
Veľký Krtíš
Slovensko
Peter
Halmeš
1982
Muži (Men)
Nitra-Presov team
Slovensko
Dusan
Miezga
1974
Muži (Men)
Neregistrovany
Sk
Marek
Koreň
1977
Muži (Men)
BS Tatran Turany
Slovensko
Rudolf
Kopčok
1971
Muži (Men)
Marianka
Slovensko
Soňa
Kopcokova
1982
Ženy (Women)
Marianka
slovensko
katarina
janechova
1982
Ženy (Women)
Bernohy Tt
svk
Peter
Kubala
1981
Muži (Men)
útek z reality
Svk
Viktor
Karcol
1967
Muži (Men)
Dhz Zazriva
Slovenskí
Milan
Žiak
1971
Muži (Men)
www.aviatik.info
Slovensko
Maroš
Fančovič
1967
Muži (Men)
Naháč
Slovensko
Ján
Žila
1972
Muži (Men)
Liga Lanovka
Slovakia
Jozef
Veverka
1989
Muži (Men)
JVUT
Slovakia
Robert
Baláži
1978
Muži (Men)
CEPro
Slovensko
Marek
Prachar
1978
Muži (Men)
Dunajska Luzna
Slovakia
Jozef
Bielich
1975
Muži (Men)
Topoľčany
Slovensko
Peter
Bakay
1978
Muži (Men)
aj po štyroch
Slovensko
Martin
Babej
1990
Muži (Men)
Chata Kľačianska Magura
Slovensko
Andrej
Šoltýs
1978
Muži (Men)
Luxurio
Slovensko
stanislav
januška
1954
Muži (Men)
trenčin
sk
Roman
Ágh
1985
Muži (Men)
aj po štyroch
Slovensko
Peter
Barčin
1976
Muži (Men)
Arcus
Slovensko

Sponzori a partneri