Informovaný súhlas účastníka

Pred štartom v Handlovej je každý účastník povinný počas prezentácie odovzdať vyplnený a podpísaný dokument Informovaný súhlas účastníka podujatia Ponitrianska stovka. Link na tento dokument nájdete v Pravidlách v sekcii I. v bode 7., resp. si ho môžete otvoriť cez tento link.


Ponitrianska stovka kvalifikáciou pre WSER aj v roku 2019

Ponitrianska stovka bude v roku 2019 už po tretí raz kvalifikačným podujatím pre stomíľovku Western States Endurance Run. Podmienkou je dokončenie trasy do 24 hodín (rovnako ako pre ITRA body).

Kvalifikačné obdobie pre WSER 2020 bude trvať od 5. novembra 2018 do 3. novembra 2019. Tí, ktorí budú mať šťastie v decembrovej lotérii, sa postavia na štart WSER 27. júna 2020.


Vlastný pohár je súčasťou povinnej výbavy na Ponitrianskej stovke

Pripomíname všetkým účastníkom, že súčasťou povinnej výbavy účastníka Ponitrianskej stovky je aj tento rok vlastný pohár. Ako pohár akceptujeme aj bidon – t.j. fľašu so širokým hrdlom. Neakceptujeme žiadne fľaše s úzkym hrdlom.

Používaním vlastného pohára každý bežec či diaľkoplaz pomôže zabrániť vytváraniu zbytočného odpadu z akcie v podobe tisícov jednorazových plastových pohárov z občerstvovačiek.


Záchranári z Martina na Ponitrianskej stovke 2018

Záchranárov Martin (www.zachranarimt.sk) ste na pretekoch SLOVAK ULTRA TRAIL mohli stretnúť už neraz. A najbližšie ich budete môcť stretnúť u nás na Ponitrianskej stovke, kde nám aj tento rok poskytnú zdravotnú asistenčnú službu. Sme veľmi radi, že na našej akcii bude prítomný tím z Martina aj s ich terénnym vozidlom.
 
Informácie týkajúce sa bezpečnosti a zdravotnej pomoci nájdete na našej webovej stránke:
Ponitrianska stovka 2018 a UTMB

Ponitrianska stovka 2018 je kvalifikačný pretekom pre UTMB (zisk 5 ITRA bodov pri dokončení trasy za 24 hodín).
Stránka 1 z 212

Partneri