Ponitrianska stovka 2018 a UTMB

Ponitrianska stovka 2018 je kvalifikačný pretekom pre UTMB (zisk 5 ITRA bodov pri dokončení trasy za 24 hodín).
10 dní do ukončenia registrácie

Prihlasovací formulár pre Ponitriansku stovku bude otvorený ešte 10 dní, teda do 31. augusta. Aktuálne je prihlásených 193 ľudí. Ak sa k nim chcete pridať a zažiť 16.-17. septembra 6. ročník ultra trailu z Handlovej do Nitry, prihlasovací formulár a informácie nájdete tu: https://p100.sk/prihlasovanie/
Potvrdenie o zdravotnom stave pre P100

Ponitrianska stovka ako podujatie Slovak Ultra Trail (SUT) zavádza v roku 2017 nový prvok: Potvrdenie o zdravotnom stave (PZS). Organizátorom záleží na tom, aby účastníci najmä náročných ultrabežeckých podujatí, medzi ktoré P100 patrí, preverili svoj zdravotný stav absolvovaním lekárskej prehliadky. Prehliadka by mala odhaliť potenciálne chronické ťažkosti, ktoré by mohli predstavovať pre organizátora – no najmä pre účastníka – neprimerané riziko spojené s účasťou na podujatí.

Tento element je novinkou na slovenskej ultra trail scéne, avšak je úplne bežný na ultrabežeckých podujatiach v okolitých krajinách Európy či vo svete.

Potvrdenie o zdravotnom stave si môžete stiahnuť TU. P100 bude akceptovať len tento oficiálny formát dokumentu, žiadne iné potvrdenie nebude prijaté.

Potvrdené PZS je potrebné zaslať na emailovú adresu P100. Platnosť PZS je 1 kalendárny rok (tj. do konca roka, v ktorom bolo vydané a potvrdené lekárom) pre všetky podujatia Slovak Ultra Trail, ktoré ho budú vyžadovať.

Veríme, že naša snaha o zvyšovanie úrovne bezpečnosti podujatí Slovak Ultra Trail je správnou cestou pre všetkých.


Termín prihlasovania

Prihlasovanie spustíme dňa 4. februára 2017. Pre tento ročník Ponitrianskej stovky je kapacita štartovných miest stanovená na 300, z toho 30 miest je rezervovaných pre príslušníkov Ozbrojených síl Slovenskej republiky.


Stránka 1 z 212

Partneri